Harley Owners Group® Warszawa

Harley Owners Group® Warszawa

Ponad milion członków na całym świecie! Harley Owners Group® (H.O.G®) - klub posiadaczy motocykli Harley® - jest największą na świecie, sponsorowaną organizacją zrzeszającą entuzjastów motocykli.

Ale to coś więcej niż tylko organizacja dla motocyklistów. To ponad milion osób z całego świata połączonych we wspólnej pasji, dla których Harley-Davidson® stał się stylem życia.

Członkostwo zapewnia dostęp do wielu korzyści i usług, takich jak kwartalnik H.O.G.®, członkostwo w lokalnym oddziale zwanym Chapter'em, przewodnik turystyczny, udział w imprezach i zlotach, pomoc drogową H.O.G. Assistance, zniżki na produkty i usługi oraz wiele, wiele innych. Dołącz do nas i zostań częścią rodziny.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Poznaj Warsaw Chapter Poland H.O.G.® (WChP) – tętniącą życiem społeczność miłośników Harley-Davidson® założoną w 2001 roku. Jako największy oficjalny klub Harley-Davidson® w Polsce jednoczy motocyklistów z całego kraju i nie tylko. Klub zbudowany jest z pasji do jazdy, przyjaźni i zaangażowania w bezpieczne praktyki motocyklowe. 

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym motocyklistą, czy dopiero zaczynasz swoją podróż, zapraszamy Cię do poznania naszej grupy, w której czekają na Ciebie ekscytujące wyjazdy, wydarzenia i możliwość nawiązania trwałych przyjaźni na otwartej drodze z WChP H.O.G® gdzie każdy kilometr jest wspólną przygodą i niezapomnianym przeżyciem. Dołącz już dziś - odwiedź stronę Warsaw Chapter Poland H.O.G.® by dowiedzieć się więcej lub skontaktuj się z nami wypełniając poniższy formularz.

KONTAKT