HARLEY-DAVIDSON® Defender Performance

HARLEY-DAVIDSON® Defender Performance

H-D® Defender Performance to dział Harley-Davidson zajmujący się personalizacją Harleyów pod kątem osiągów i charakterystyki pracy silnika. Krótko mówiąc - to dział zajmujący się tuningiem. 

Wspieramy naszych klientów wiedzą ekspercką i doradzamy najlepsze rozwiązania poprawiające osiągi ich motocykli. Zaczynając od konsultacji, weryfikacji oczekiwań oraz oceny stylu jazdy właściciela, poprzez modyfikacje w oparciu o części najwyższej jakości i odpowiednie standardy. Usługa kończy się kontrolowanym docieraniem nowo zmodyfikowanego silnika (jeśli zakres modyfikacji obejmuje tłoki i cylindry) oraz przygotowaniem mapy paliwowej. Cały proces trwa zazwyczaj od jednego do czterech dni.

Zostawiając swój motocykl W H-D® Defender Performance masz gwarancję, że pracują nad nim wyłącznie certyfikowani specjaliści, posiadający odpowiednią wiedzę i doświadczenie w tym zakresie. Co więcej, nie spoczywamy na laurach. Stale rozwijamy się poszukując nowych sposobów na poszerzenie wiedzy. 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

MODYFIKACJE TRADYCYJNE

STAGE 1 - Wymiana filtra powietrza i tłumików/ układu wydechowego

Podstawowa modyfikacja wybierana przez większość klientów. Zmieniamy wygląd motocykla i jego brzmienie, uzyskujemy dodatkowo zazwyczaj do 10% więcej mocy i momentu obrotowego.
Przy takich modyfikacja korzystamy głównie z gotowych map paliwowych.

STAGE 2 - Dodatkowa wymiana wałka rozrządu i części zabezpieczających jeśli będzie to konieczne

Zmieniamy brzmienie motocykla oraz w bardzo dużym stopniu możemy zmienić i dopasować charakterystykę pracy motocykla do potrzeb klienta. Nie bez powodu mówi się, że wałek rozrządu to serce silnika. To on w dużym stopniu determinuje gdzie i ile mocy i momentu odda nam silnik. Zależnie od wyboru części jesteśmy w stanie uzyskać nawet do 45%-50% przyrostu mocy i do 20% przyrostu momentu obrotowego. Przy tej modyfikacji zawsze stroimy motocykl indywidualnie na hamowni.

STAGE 3 - zwiększenie pojemności i stopnia sprężania

Wykonywane najczęściej w połączeniu z zastosowaniem dodatkowych części zwiększających bezpieczeństwo modyfikacji np. pompa oleju, mocniejszy docisk sprzęgła.
Zwiększenie osiągów szacujemy na podstawie doboru konkretnych części, zazwyczaj jest to w granicach 60%-65% mocy i 30% momentu obrotowego. Tutaj konieczne będzie strojenie indywidualne i docieranie, ze względu na wymianę tłoków i cylindrów na nowe.

STAGE 4 - Powyższe usługi w połączeniu z wymianą głowicy i innych elementów

Do takich projektów podchodzimy indywidualnie i kładziemy duży nacisk na dodatkowe zabezpieczenie całego silnika i przeniesienia napędu.

Osiągamy przyrosty nawet rzędu 100% mocy i 35%-40% momentu obrotowego.

Obowiązkowe strojenie indywidualne i docieranie.


MODYFIKACJE NIETYPOWE

Nie lubimy nakładać na siebie sztucznie stworzonych ograniczeń. Powiedz nam czego oczekujesz, a dobierzemy części tak, aby spełnić Twoje marzenia. W grę wchodzi obróbka głowic, cylindrów, mieszanie części różnych producentów i z różnych “poziomów tuningu” w celu uzyskania oczekiwanego efektu.


Strojenie i/lub docieranie motocykli zmodyfikowanych poza naszym serwisem

Jest to możliwe z zastrzeżeniem, że nie bierzemy odpowiedzialności za usługi wykonywane poza naszym serwisem. W takich przypadkach  zwracamy szczególną uwagę na ogólny stan motocykla.


Pomiar mocy i momentu obrotowego

Wykonywane również w przypadku już zmodyfikowanych lub fabrycznych motocykli. Po co? A czemu nie? :) W celach diagnostycznych, z czystej ciekawości, w celu oceny aktualnego stanu - powodów może być wiele.

Skontaktuj się z nami

Wymagane
Wymagane
Wymagane
Wymagane
Wymagane
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.