Electra Glide™ Highway King 2023

Electra Glide™ Highway King 2023

Ikona stylu.

2023 Electra Glide Highway King przywołuje nostalgię za czasami, kiedy najpopularniejsze były podróże dwupasmówkami. Highway King nawiązuje do modelu 1968 FLH Electra Glide, łącząc klasyczną stylistykę ze współczesnym komfortem i osiągami.

Jedyny taki motocykl

Numerowana edycja 1750 maszyn

Dwie wersje malowania do wyboru

Milwaukee-Eight® 114 V-Twin Engine

arrow_left arrow_right
Klasyczny Styl. Współczesne Osiągi. Klasyczny Styl. Współczesne Osiągi.

Klasyczny styl. Współczesne osiągi.

Dobrany Lakier

Dobrany Lakier

Electra Glide Highway King pełną garścią czerpie z niesamowitych dwukolorowych wersji malowania z 1968 roku i jest teraz dostępny w kolorach Hi-Fi Magenta lub Hi-Fi Orange podkreślonych paskami pinstripe w odcieniu Birch White oraz wykończeniami Black Denim.

Akcenty Vintage

Po obu stronach przedniego błotnika znajduje się napis w formie emblematu „Electra Glide”, a na zbiorniku paliwa widnieje znaczek inspirowany wzorem z roku 1968.

Siodło I Szyba Przednia

Jednoosobowe dwukolorowe siodło ze sprężynami śrubowymi wraz z dopasowaną kolorystycznie szybą przednią zapewniają styl i wygodę.

Jasne Wykończenia

Chromowane obręcze stalowych kół, osłony kufrów i osłony błotników w połączeniu z oponami o białych ściankach bezbłędnie wpisują się w stylistykę rodem z epoki.

Wyjątkowość Podkreślona Numerem Seryjnym

Każdy motocykl jest produkowany w limitowanej liczbie egzemplarzy i sygnowany numerem seryjnym laserowo grawerowanym na konsoli.

Silnik Milwaukee-eight™ 114

Potężny moment obrotowy błyskawicznie wyzwalany przy każdym ruchu manetki i rasowe brzmienie maszyny Harley-Davidson V-Twin.

Systemy Zwiększające Bezpieczeństwo W Trakcie Jazdy W Zakręcie

Ciesz się jeszcze łatwiejszym prowadzeniem dzięki elektronicznie połączonym hamulcom z działaniem w zakręcie, układowi ABS z działaniem w zakręcie, systemowi kontroli trakcji z działaniem w zakręcie, systemowi kontroli poślizgu, układowi wspomagającemu ruszanie pod górę i zapobiegającemu staczaniu się motocykla.

Komfort w podróży do odległych miejsc.

Kultowe Ikony

Kolekcja nietuzinkowych motocykli Harley-Davidson inspirowanych naszymi najbardziej znanymi i poszukiwanymi modelami. Są to motocykle oferowane w limitowanej ilości, indywidualnie numerowane i produkowane tylko w jednej serii.

2023 Electra Glide™ Highway King

Trzeci model z naszej kolekcji Kultowe Ikony to Electra Glide Highway King, motocykl inspirowany nostalgiczną erą długodystansowych podróży i poszukiwania przygód wśród malowniczych krajobrazów.

ZOBACZ MOTOCYKL

Request a Quote

Wymagane
Wymagane
Wymagane
Wymagane
Wymagane
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.